Tekerlekli Ahşap Ev

Tekerlekli Ahşap Ev

Tekerlekli ahşap ev dünyada tiny house adıyla bilinen ev türünün yaygın bir modelidir. İstenilen yere taşınmasıyla kullanıcılarına konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan mobil evler düşük masraflı olmalarıyla tercih edilmektedir.

Tekerlekli Ahşap Ev Yapımı
Tekerlekli ahşap ev tasarımları adından da anlaşılacağı üzere çoğunlukla ahşap malzemelerle yapılır. İçerisindeyse bir evde olması gereken mutfak, banyo, yatma ve oturma odaları, klima, soba, su arıtma, gider, aydınlatma ve su deposu gibi araçlar bulunabilir.

Tekerlekli Ahşap Ev Fiyatı
Tiny house tekerlekli evler müşteri tercihine göre farklı özelliklerle tasarlanır. Ucuz enerji maliyeti ve çevre dostu malzemeleriyle tekerlekli küçük evler arzu edildiği gibi dekore edilebilir. Tekerlekli ahşap ev fiyatları istenen boyutlara ve donanım özelliklerine göre farklı maliyet seçeneklerine sahiptir.

Satılık Tekerlekli Ahşap Ev Avantajları
Günümüzde bazı bölgelerinde tiny house hizmeti verilse de kendi minimal evinize sahip olmanın birçok avantajı vardır. Deniz kıyılarında, köylerde ve yeşil alanlarda konumlanabilen aracınızla dilediğinizde kolayca başka bir yere geçiş yapabilirsiniz. Tekerlekli ahşap ev modelleri hakkında bilgi almak veya hayalinizdeki proje evi gerçekleştirmek için deneyimli mimarlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Urla Tiny House
Aydın Tiny House
Our Score
Fiyat Bilgisi Alın