Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Müşterilerine diledikleri alanlarda sorunsuzca yaşama özgürlüğü verme amacıyla yola çıkan Gorgor tiny house öncelikle konforlu tiny house ev modelleri üretimine başlamıştır. 2020 yılından itibaren teknolojik alt yapısını ve kadrosunu genişleterek ülkemizin en çok tercih edilen markalarından biri halini almıştır.

 

Taşınabilir ve sabitlenebilir küçük ev modelleri henüz dünyada yeni tanınmaya başlanırken sektörde yerini alan Gorgor tiny house firması özgün tiny house tasarımlarıyla müşterilerine kusursuz bir yaşamın kapılarını aralamıştır. Doğa dostu tiny house tasarımları oluşturmak ve onları yıllar boyu dayanıklı kalacak şekilde hedef kitlemizle buluşturmak öncelikli hedeflerimizden biridir. Uzman mimarlarımız ve deneyimli kadromuz küçük ev hayallerini gerçeğe dönüştürürken müşterilerimizin sunduğu fikirlere daima öncelik vermektedir.

 

Gorgor tiny house olarak dünyada yaygın tiny house dekorasyon anlayışlarını yakından takip ediyor ve onları ülkemizin güzel insanlarına sunmayı bir görev olarak kabul ediyoruz. Teknolojik ağımızı daima yeniliyor, istenilen her ilden gelen talepleri karşılamak için yoğun bir tempoyla çalışma hayatımızı sürdürüyoruz. Gorgor tiny house ülkemizin öncü tiny house tasarım kuruluşlarında arasında kendine ayrı bir yer edinmeyi başarmıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip ekibimiz, yapı projeleri tamamlandıktan sonra bile müşterilerinin yanında olmaya, onların sorunlarıyla ilgilenerek hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Fiyat Bilgisi Alın