Hakkımızda

Tiny house sahibi olmak için pek çok sebebiniz olabilir. İster daha sade bir yaşam için, ister tasarruf yapmak için, isterse de hafta sonu için daha özgür bir inziva için olsun, biraz yaratıcılık, biraz inanç ve doğru bir ekiple bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Trainer tiny house olarak, hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için yola çıktık. Tasarımından, bütçelendirilmesine ve ardından imalatına kadar geçen tüm süreci sizin ihtiyaçlarınız ve farklı bütçelerde farklı yapı malzemeleri ile gerçekleştirmek için ekibimiz zevkle çalışıyor. Yaşamı maksimuma çıkarmak için yaşam alanınızı küçültün.

Tiny house ev modellerinin en etkileyici kısmı dış görüntüsü olabilir. Ancak iç dizaynında ki kullanışlı detaylar ve akılcı yerleşim planı yaşam alanını paylaşan her bir birey için en heyecan verici unsurlar. Bu iki önemli özelliği, kendi elektriğini üretebilen ve atık suyu kullanım suyuna dönüştüren sistemler ile birleştirdiğinizde, hayalinizde ki evi en az karbon ayak izi bırakacak şekilde tasarlayıp üretiyoruz. Şebeke elektriğinden uzak destinasyonlarda yaşayın.

Tiny House Firması Hakkında

Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen iç mekanın konforunu dilediğiniz yerde yaşamak ise size kalmış oluyor. Evinizin içinde ki tüm mobilyaları kendi tasarım ve üretim atölyemizde imal ediyoruz. Tasarımı eşsiz kılan unsurlar, tamamlayıcı ürün ve aksesuarların, yapı ve mobilyalar ile uyumlu olması ve bir konsept dahilinde bir bütünü oluşturmalarıdır. Bu aksesuar ve mobilyaların, birbiri ile uyumlu bir ekip tarafından hazırlanmış olmasının bu eşsiz deneyimin değerine değer kattığına inanıyoruz. Kısa vadede daha az bütçe ile hayalinizde ki yere taşının.