Urla Tiny House

Urla Tiny House

Urla tiny house her türlü iklim koşuluna uyumlu, her türlü yükseklikte kurulabilen, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama elli yıl olarak biçilen ömrü gerekli bakımların gerekli zamanlarda düzenli olarak yapılmasıyla yüz yıla kadar çıkmaktadır. Kullanıcı, kendi arazisinin büyüklüğüne göre istediği boyutlarda tiny house evinizi hızlı ve en ekonomik şekilde sahip olabilmektedir. Kişiye özel tasarıma imkan vermesi ve betonarme yapılara kıyasla çok daha ekonomik oluşu bakımından günümüzde giderek artan bir konut şekli tercihidir. Kullanıcının kişisel zevk ve ihtiyacına göre arzu edilen şekilde tasarlanan ve üretilen tiny house ev modelleri pek çok amaç için uygun, güvenli ve ekonomik bir seçenektir.

Çağdaş tasarımlarla kullanıcının zevkine göre dizayn edilen tiny house, ihtiyaca yönelik boyutlarda ve arzu edilen tarzda bir eve sahip olma olanağı sunarken bunun en ekonomik şekilde gerçekleşmesi avantajına da sahiptir. Üstelik demonte oluşu sayesinde evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıma lüksünü de sağlamasıyla günümüzde tercih edilirliği hızla artan bir konut tipidir. Günümüzde Urla tiny house, nerede olursa olsun huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı isteyenlerin ilk tercihidir. Hem kişinin kendine ait arazisinde, tamamen kendi ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanmış müstakil bir eve sahip olma hem de bu lükse betonarme yapılardan çok daha ekonomik şekilde ulaşma şansı sunar. Üstelik son derece dayanıklı malzemelerle üretilen tiny house evler oldukça kısa sürede üretilir ve hızlı olduğu kadar güvenli bir biçimde istenilen araziye kurulur.

Tiny house yüksek yalıtıma sahip olmalarının yanı sıra çok kısa süreler içerisinde üretilip, nakliyesi de kolay ve hızlı olan yapılardır. Demonte olarak, yapının her biri parçası ayrı olacak şekilde üretilirler. İstenilen bölgeye teslim edilen parçaların, titizlikle ekiplerimiz tarafından montajı gerçekleştirilir ve anahtar teslim olarak size kullanıma hazır halde teslim edilir. Bunların hepsi sadece haftalar içerisinde gerçekleşir. Betonarme bir yapı tercih ettiğinizde aylar süren bu süreç, tiny house yapılar sayesinde sadece haftalar içerisinde tamamlanır. Urla tiny house ev tercihinizde, dilerseniz evinizi istediğiniz zaman başka bir bölgeye taşıyabilirsiniz. Evlerimiz yüksek yalıtıma sahip, dayanıklı, kısa sürede üretim ve kurulum imkanlarına sahip olmalarının yanında bütçe dostudur. Bir betonarme eve sahip olmak için yıllarca bir bütçe biriktirmek ve ayırmak zorunda kalabilirsiniz, tiny house evler ise çok daha ekonomiktir ve o kadar uzun süreçler boyunca beklemek zorunda kalmazsınız. Yazlık olarak, bağ evi olarak, dağ evi olarak ya da istediğiniz herhangi bir şekilde evinizi kullanabilir, farklı dekoratif kaplama ve boya imkanı ile esnek tasarım avantajı sunan evlerimizle dekorasyonunuzu dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sadece ülkemizde 10.000 kullanıcısı ile kendini kanıtlamış olan tiny house evleri ile çok kısa süreler içerisinde en ekonomik fiyatlara hayalinizdeki eve sahip olun.

Bir önceki yazımız olan Tiny House Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi