Ankara Tiny House

Ankara Tiny House

Ankara tiny house ev sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Belediyeden gerekli izinlerin alınmasının ardından en kısa sürede üretime başlanır ve tiny house uzman kadrosu ile çelik konstrüksiyon yapılarınız yola çıkar, belirlenen bölge üzerinde inşa işlemine başlanır. Dört mevsim boyunca güvenle kullanabileceğiniz tiny house ev modellerimiz ile Ankara’nın her bölgesine kurulum yapıyoruz. Yapı tarihi mimarinin sentezlerini taşıyan birçok bölgelere özel tasarım hizmetleri veriyor ve evinizin görüntüsünü hayalinizdeki modele uyarlayabiliyoruz. Ekonomik açıdan maliyeti oldukça düşük olan Ankara tiny house yapılar sayesinde bütçenizin sınırlarını zorlamadan çok daha konforlu ve rahat yapılara sahip olabilmeniz mümkün. Yalnızca ev değil ofis ve iş yeri gibi amaçlar içinde kullanılabilir olan tiny house ev modelleri sayesinde işleriniz gecikmeye uğramaz. Çünkü tiny house yapılar inşa edilirken herhangi bir çevresel faktörden etkilenmez, fabrika ortamında üretilen ve mevsimsel şartlardan etkilenmeyerek kısa süre içerisinde teslim edilen bu yapılar sayesinde hem mali açıdan hem de zaman açısından tasarruf etmeniz mümkün.

Tiny house evlerin mali açıdan bu kadar uygun olmasının altında yatan en büyük neden tüm malzemelerin fabrikasyon ürünler olmasından kaynaklıdır. Bu durum hem kurulum aşamasında çevreye verilecek olan rahatsızlığı önler hem de ürünler çeşitli test aşamalarından geçerek dayanıklılığı sınanmış olur böylece ileride olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına birçok avantaj sağlar. Ortaya çıktığı ilk tarihten bu yana Ankara tiny house evler güvenilirliği ve sağlamlığı ile bilinmiş, popüler hale bu özellikleri ile gelmiştir. Ayrıca betonarme yapılara göre kişiselleştirilmesinin çok daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Yani tiny house evler inşa edildikten sonra evin herhangi bir bölümünün beğenilmemesi durumunda o öge değiştirilebilir ve yerine farklı alternatif ögeler düşünülebilir. Betonarme yapılarda böyle bir durumla karşılaşılması durumunda kimi zaman tüm binanın temelinin değiştirilmesi bile söz konusu olabilmekteyken tiny house yapılarda bu durum olası bile değildir. Birkaç güç içerisinde tamamlanarak, çevreye rahatsızlık vermeden fabrika ortamında hazırlanan parçalar kısa süre içerisinde montajlanır ve tekrardan kullanıma hazır hale getirilir.

Ankara’da tiny house evler konusunda oldukça tecrübeli bir firmayız. Bunun yanı sıra Ankara tiny house evler konusunda garantili hizmet vermekteyiz. Tiny house evler, amacına göre genişlikleri yada iç hacimleri değiştirilebilen yada her türlü yaşam alanına uygulanabilecek şekilde dizayn edilebilecek hazır yapılardır. Tiny house evler hazır yapılar olduğundan dolayı oldukça ekonomik yollardan ev sahibi olabilme imkanı sunmaktadır. Tiny house evlerin son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor oluşunun en önemli sebeplerinden ilki kesinlikle maddiyattır. Tiny house evlerin Türkiye’nin neresinde olursanız olun, normal bir ev sahibi olmanızdan çok daha ucuza mal olacağının garantisini sizlere verebiliriz. Özellikle Ankara’da tiny house ev sahibi olmak istiyorsanız sizlere en uygun fiyatlarla tiny house ev sahibi olabileceğinizin garantisini verebilmektedir. Piyasada ki tiny house ev fiyatlarını, bizim fiyatlarımızla kıyasladığınızda siz de aradaki farkı mutlaka fark edecekseniz. Ankara tiny house ev piyasasında hizmetteki kaliteyi elden bırakmadan en uygun fiyatlarla hizmet veren tek firmadır.

Tiny house evlerin malzemeleri önceden fabrikada üretilip,hazırlanmaktadır. Monte işlemi belirlenen arazinin üzerine yapılır.Monte işleminin yapılış şekli fabrikada önceden üretilen hazır parçaların arazi üzerinde birleştirilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Pratikliği ve kısa süre de inşa ediliyor oluşu da Ankara’da tiny house evlerin oldukça fazla tercih edilmesinin bir diğer sebebidir. Tiny house evlerin dayanıklı olup olmadığıyla ilgili çok fazla soru almaktayız. Tiny house evler tahmininizin dışında oldukça dayanıklıdır. Tiny house evlerin ortalama ömürleri 50 yıl civarında sürmektedir. İsteğe bağlı olarak tiny house evlerde ses ve ısı yalıtımı yaptırabilirsiniz. Isı veya ses yalıtımı yaptırıp yaptırmamanız tamamen tiny house evin kurulacağı bölgeyle de çok alakalıdır. Ankara tiny house evler için ısı yalıtımı yapılması gereken bir önlem olabilir. Ankara bölge olarak kışları oldukça soğuk ve sert olarak yaşamaktadır. Bu sebepler Ankara’da tiny house evler için ısı yalıtımı yapmak oldukça mantıklı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Muğla Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi