Antalya Tiny House

Antalya Tiny House

Antalya tiny house ev modelleri sizlere doğayla baş başa ve masrafsız bir yaşamın kapılarını aralar. Minimal ev anlayışının konforla buluştuğu ev konseptimiz sayesinde dilediğiniz yeri yaşam alanınıza dönüştürebilirsiniz.

Antalya Tiny House Modelleri
Antalya tiny house konforlu bir yaşam sürülebilen taşınır evler anlamına gelir. Tiny house güzel ilimiz Antalya’da veya dilediğiniz her yerde size yaşam sürdürme fırsatı sunmaktadır. Tiny house mobil evlerde bir evde bulunması gereken her temel ihtiyaç donanımı bulunur. Yatma ve oturma alanları, banyo ve mutfaklar hem şık hem de sade bir dekorasyona sahiptir. Ancak küçük evler büyük evlere oranla çok daha az masrafsızdır. Nerede yaşam süreceğimize karar vermek herkesin hayalidir. Tek veya çift katlı küçük evler size hayalinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı verir. Tiny house yalıtım özelliği sayesinde arzu ettiğiniz doğal alanlarda yıllar boyu yaşayabilirsiniz.

Antalya Tiny House Yapımı
Firmamız birbirinden farklı modellerle yıllardır müşteri beğenisi kazanmış çözümler üretmektedir. Uygun fiyatlı tiny house modellerimiz arasından seçim yapabilir veya kendi projenizi hayata geçirebilirsiniz. Antalya tiny house evler hakkında öğrenmek istediklerinizi bize rahatlıkla sorabilirsiniz.

Muğla Tiny House
Ankara Tiny House
Ziyaretçi Yorumları (4)
 1. Turan bayar dedi ki:

  Çok güzel ürünleriniz var.
  Ben de yaptırmak istiyorum.
  Ararsanız sevinirim

 2. Yavuz YASEMİN dedi ki:

  Tıny house fiyat nedir benim ihtiyaç Antalya kaş yerim var loft katı istemiyorum salon ortada mutfak banyo ve oda 7-8 metre uzunluğunda fiyat nedir

 3. Kamila dedi ki:

  3 hafta kalmak istiyorum fiyat nasil olur

  1. enuygun dedi ki:

   Kamila hanım, konaklama hizmetimiz yoktur. Sadece üretim ve satış hizmetimiz vardır.