Polonezköy Tiny House

Polonezköy Tiny House

Polonezköy tiny house evler doğanın kalbinde mutlu bir yaşam sürmek isteyenler için özel olarak üretilmektedir. Değerli şehrimizin sakinleri olarak hayalinizdeki küçük taşınabilir evler için firmamızla görüşebilir ve projelerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Polonezköy Tiny House Evler Nedir?
Polonezköy tiny house evler dünyada giderek yaygınlaşan mini ahşap ev tarzının ülkemizdeki kullanım şeklidir. Küçük veya minik taşınabilir evler arzu edilen her yerde yaşama fırsatı sunan pratik yaşam alanlarıdır. İçerisinde sıradan bir evde olması gereken temel donanım bulunur. Konforlu odaları, mutfak ve yatak alanlarıyla konforlu bir yaşam vaadderler.

Tiny house polonezköy evler güneş panelleriyle kullanılabilir. Ev için elektrik ihtiyacı bu şekilde veya tarımsal elektrik bağlantısıyla kurulabilir. Klima veya şömine gibi ısınma araçları ev donanımına eklenebilir. Şık çatı tasarımları ve yalıtımıyla yıllar boyunca sorunsuz bir yaşam sürmek için idealdir.

  • Polonezköy Tiny House Evler Fiyatları
    Polonezköy tiny house evler müşterilerimizin beğenilerine göre dekore edilir. Taşınır evlerin içinde bulunan teknik özeliklere, araçlı olup olmamasına ve boyutlarına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Bir önceki yazımız olan Silivri Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.