Tiny House Tasarımları

Tiny House Tasarımları

Tiny house tasarımları sıradan lüks dairelere göre daha ucuz ve en az lüks bir daire kadar konforlu bir yuva konseptidir. Bütçenizi sarsmayan rakamlarla temin edebileceğini minimal evlerle hayalinizdeki yaşama kavuşabilirsiniz.

Tiny House Tasarımları Evler Nedir
Tiny house evler zorlu doğa şartlarına karşı dayanıklı cephe ve yalıtım özellikleriyle üretilmiş küçük ev modelidir. Dünyada en sık tercih edilen iç dekorasyon tarzları mimar ve mühendislerimiz tarafından taşınabilir evlerin iç mekanlarına uygulanmaktadır. Tekerlekli evler veya tiny house sabit evler sizi sıradan lüks dairelerin masraflarından kurtarır.

  • Tiny House Tasarımları Fiyatları
    Doğa dostu ve genelde ahşap olarak satın alınmakta olan tiny house ev modelleri taşıdığı teknik donanıma ve boyutlarına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Tiny house üretici firmamızdan temin edildiğinde bir aracı kuruma ihtiyaç olmadığından oldukça cazip fiyatlarla satın alınabilir. Tiny house evler arasından size uygun bir modeli seçmek ya da kendi hayalinizdeki evi uzmanlarımızla paylaşarak inşa ettirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  • Bir önceki yazımız olan Silivri Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.