Beykoz Tiny House

Beykoz Tiny House

Beykoz tiny house evler hem şehrin içinde hem de dışında ve dağlık kesimlerinde her türlü hava koşuluna uygun olması ve doğa dostu malzemelerle üretiliyor olması sebebiyle en ideal tercihtir. Beykoz tiny house evler, her yükseklikte kurulabilen, her türlü iklim koşuluna uyumlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama elli yıl olarak biçilen ömrü gerekli bakımların gerekli zamanlarda düzenli olarak yapılmasıyla yüz yıla kadar çıkmaktadır. Fabrikamızda dayanıklı malzemelerle üretilen tekerlekli evler demonte şekilde evinizi yaptırmak istediğiniz alana taşınır. Tamamen sizin tercihlerinize göre yapılan çağdaş ve şık tasarımlı eviniz hızlı ve güvenli kurulumu sayesinde kısa sürede hazır hale getirilir. Demonte yapısı, zamanla istenilen değişikliklerin yapılabilmesine olanak vermektedir. Dahası demonte oluşu sayesinde gerektiği zaman evinizi taşıyabilme olanağı sunarak betonarme yapılardan ayrılır. Hafif ve esnek yapısı sayesinde de her türlü doğal afete karşı dayanıklıdır.

Beykoz tiny house evler son derece dayanıklı malzemelerle üretilir. Kişiye özel tasarıma imkan vermesi ve betonarme yapılara kıyasla çok daha ekonomik oluşu bakımından günümüzde giderek artan bir ev tipi tercihidir. Kullanıcının kişisel tercihlerine ve ihtiyacına göre arzu edilen şekilde tasarlanan ve üretilen tiny house evler pek çok amaç için uygun, güvenli ve ekonomik bir seçenektir. İş yeri, okul hatta hastane olarak dahi kullanılabilen tiny house modelleri her iklim tipine ve doğa şartına uyumlu ve dayanıklı olmasıyla bilinir. Ayrıca doğa dostu malzemelerle üretildiğinden şehrin ormanlarla kaplı doğal yapısına zarar vermemektedir. Şehirde daha çok tarım ve hayvancılık yapılmaktadır. Özellikle şehrin tarım gelirinin büyük kısmını fındık ticareti oluşturur ve fındık bahçeleri büyük yer kaplar. Bu da şehir sakinlerinin dönemsel olarak yaşayacakları konutlara da ihtiyaç duymalarına sebep olur.

Bu anlamda en hesaplı ve hızlı çözüm Beykoz tiny house evlerdir. Ayrıca yaz aylarını şehrin yüksek yaylalarında geçiren sakinler için konut ve yaylaları ziyaret eden misafirlerini ağırlamak için işletme olarak da kullanılabilecek olan tekerlekli tiny house evler son derece hızlı ve kolay kuruluma sahiptir. Kullanıcının sahibi olduğu arazide, düz bir zemin üzerine evin boyutları için gereken ölçülerde dökülen betonun üzerine kurulumu gerçekleştirilen tiny house yapılar, doğaya en az zarar veren yapılar olması sebebiyle de giderek artan bir konut tipi tercihidir.

Kullanıcının arzusuna göre balkon ve verandalı olabileceği gibi arazide istenilen ölçüde üretilmesi dolayısıyla bahçeli, müstakil bir eve sahip olma şansı da sunar. Dahası gerekli izinler alındığı takdirde şehir merkezinde veya dışında, beton yapılardan farklı olarak tamamen sizin arzu ve isteklerinize uygun şekilde üretilmiş bir eve sahip olabilirsiniz. Günümüzde Beykoz tiny house evler, nerede olursa olsun huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı isteyenlerin ilk tercihidir. Hem kişinin kendine ait arazisinde tamamen kendi ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanmış müstakil bir eve sahip olma hem de bu lükse betonarme yapılardan çok daha ekonomik şekilde ulaşma şansı sunar. Üstelik son derece dayanıklı malzemelerle üretilen tiny house evler, oldukça kısa sürede üretilir ve hızlı olduğu kadar güvenli bir biçimde istenilen araziye kurulur.

Bir önceki yazımız olan Bursa Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi