Tekirdağ Tiny House

Tekirdağ Tiny House

Tekirdağ tiny house ev çözümleriyle bölgemizin doğal güzelliklerinden doyasıya faydalanmanızı sağlıyoruz. Farklı modellere sahip taşınabilir evlerle keyifli bir tatil yapabilir ya da doğayla baş başa bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Tekirdağ Tiny House Firması
Tekirdağ tiny house çözümlerimizle sizlere ideal yaşam alanları sunuyoruz. Kalabalık şehirlerin yoğunluğundan, gürültüden ve çevre kirliliğinden uzaklaşmak isteyenleri dayanıklı mini ev konseptimizi tanımaya davet ediyoruz. Firmamız deniz kıyılarına, köylere veya dilenen arsaların üzerine taşınarak kurulacak birbirinden şık mobil evler üretmektedir. Tekirdağ taşınabilir ev tasarımları içinde insan hayatının temel ihtiyacını karşılayacak tüm donanım özellikleri bulunmaktadır.

Tekirdağ Tiny House Özellikleri
Tiny house tekerlekli ve sabitlenebilir seçeneklere sahiptir. Plaka ve ruhsat alınması istenen arazi üzerine kurulabilmesi için yeterlidir. Yasal prosedürler firmamızın deneyimli ekibi tarafından yerine getirilir.

  • Tekirdağ Tiny House Görünümü
    Tiny house küçük ev konsepti olsa bile iç tasarımı büyük evleri aratmayacak mimari özelliklere sahiptir. Kişisel tarzınızı ortaya koyabileceğiniz her türlü isteğiniz mimarlarımız tarafından evlerin tasarımına eklenebilmektedir. Tekirdağ tiny house modelleri ve uygun fiyatları ile ilgili firmamızın uzman ekibimizden bilgi alabilir ve kısa sürede minimal ev hayalinizi hayata geçirebilirsiniz.
  • Bir önceki yazımız olan Silivri Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.