Şile Tiny House

Şile Tiny House

Tiny house ev sistemleri tasarlandıkları ilk zamanlarda daha çok deprem konutları olarak tercih edilse de, gelişen teknoloji sayesinde çok farklı modellemeler ile birçok farklı alanda, farklı amaçlar için kullanılır hale getirilmiştir. Yazlık evi olarak, yayla evi olarak, bağ evi olarak, hatta gündelik yaşamda kullandığınız ev olarak bile tiny house ev sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Tiny house ev fabrika ortamında üretilir.

Demonte olarak, her parçası ayrı şekilde, daha sonrasında kurulum yerinde montajlanmak üzere üretilir. Bu nakliye açısından oldukça kolaylık sağlar. Bir kerede demonte olarak, tek yapı halinden çok daha fazla ürün taşınabilir. Bu sayede maliyetten ve zamandan da tasarruf edilmiş olur. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Şile tiny house ev için çok uygun bir şehirdir. Sipariş verdiğiniz andan itibaren, 20.000 metrekarelik yüksek kapasiteli üretim tesislerimizde sizler için özel olarak ürettiğimiz Tiny house ev Şile ilinin her ilçesinde çok kısa süreler içerisinde teslim edilir.

Çağdaş tasarımlarla kullanıcının zevkine göre dizayn edilen tiny house evler, ihtiyaca yönelik boyutlarda ve arzu edilen tarzda bir eve sahip olma olanağı sunarken bunun en ekonomik şekilde gerçekleşmesi avantajına da sahiptir. Üstelik demonte oluşu sayesinde evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıma lüksünü de sağlamasıyla günümüzde tercih edilirliği hızla artan bir konut tipidir.

Fabrikamızda dayanıklı ve güvenilir malzemelerle üretilen tiny house yapılarımız demonte şekilde evinizi yaptırmak istediğiniz alana taşınır. Tamamen sizin tercihlerinize göre yapılan çağdaş ve şık tasarımlı eviniz hızlı ve güvenli kurulumu sayesinde kısa sürede hazır hale getirilir. Demonte yapısı, zamanla istenilen değişikliklerin yapılabilmesine de olanak vermektedir. Dahası demonte oluşu sayesinde gerektiği zaman evinizi kolayca taşıyabilme olanağı sunarak betonarme yapılardan bir kez daha ayrılır.

Günümüzde Şile tiny house evler, nerede olursa olsun huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı isteyenlerin ilk tercihidir. Hem kişinin kendine ait arazisinde, tamamen kendi ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanmış müstakil bir eve sahip olma hem de bu lükse betonarme yapılardan çok daha ekonomik şekilde ulaşma şansı sunar. Üstelik son derece dayanıklı malzemelerle üretilen tiny house evler, oldukça kısa sürede üretilir ve hızlı olduğu kadar güvenli bir biçimde istenilen araziye kurulur.

Bir önceki yazımız olan Tiny House Evlerde Elektrik Kullanımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi