Bursa Tiny House

Bursa Tiny House

Ülkemizin en kalabalık dördüncü ili statüsünde olan Bursa, tarihi güzellikleri ve doğal alanları ile yaşanılabilirlik oranı en yüksek bölgelerimizden birisi olarak bilinmekte. Genellikle ılıman bir iklim özelliği ile ön plana çıkan olan Bursa ili ülkemizin Marmara bölgesinde yer almaktadır. Merkez ilçe Nilüfer dışında en popüler ilçelerden bazıları Mudanya, Osmangazi, Gemlik ve Keles gibi ilçelerde kendinize sakin ve güvenilir bir yaşam alanı oluşturmak için tiny house modelleri oldukça sık tercih edilmektedir. Seçtiğiniz bölgenin doğal görünümüne uygun bir yapıya kısa sürede sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İklim şartları göz önüne alındığında Bursa ilimiz oldukça ılıman bir iklime sahiptir. Bu mevsim şartlarına uygun tercih edilebilecek tiny house evler sayesinde maliyeti düşük ve kısa sürede kullanıma hazır hale getirilebilen tekerlekli evler sayesinde dört mevsim sakin ve huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. Bursa tiny house ev modelleri tamamen kullanıma hazır halde teslim edilen yapılar olduğu için ekstra masraf çıkarmaya gerek kalmaz. Her bölgenin iklimine ve görüntüsüne özgün tasarımlar ile estetik yapılara sahip olmanız mümkün.

Betonarme yapılara kıyasla maliyeti düşük ve çevreye duyarlı yapılar olmasının yanı sıra tiny house evler kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak oldukça uzun ömürlü yapılardır. Yüksek kalite izolasyon malzemeleri, 10 cm dış duvar panel kalınlığı ve çelik kapı sistemleri ile güvenilirliği yüksek yapılar olan tiny house evler ile Bursa ilimizin dört bir yanında ev sahibi olabilmeniz mümkün. Yapı teknolojisinin gün geçtikçe ilerlemesi ve yenilikleri takip eden bir firma olmamız nedeniyle bütün yeni nesil teknolojilerden faydalanmanızı sağlayarak evlerinizin modern bir yaşam alanı olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bursa tiny house evler fabrika ortamında hazırlanan yapılar olduğu için birçok özellik fabrika ortamında eklenir ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Eğer bu özelliklerden memnun kalmazsanız ve değiştirmek isterseniz betonarme evlere kıyasla çok daha düşük faturalar ödeyerek değişiklikler yapmanız mümkün.

Tiny house ev modelleri montajına başlanmadan önce ilk olarak aranan özellik 25 ya da 30 cm gibi bir yüksekliğe sahip beton zemin oluşturulmasıdır ve bu noktadan sonra tiny house yapılar sorunsuz bir şekilde monte edilebilmektedir. Özellikle doğal bir alanda yaşamayı tercih edenlerin sıkça tercih ettiği desenlerden birisi olan ahşap desen uygulaması Bursa ilimiz için oldukça sık tercih edilmektedir. Geleneksel yöntemler ile yapım sürecine başlanan evlerin çevreye verdiği rahatsızlığın yanı sıra ek özellikler için ek masraflar yapmak oldukça zahmetli olabilmektedir. Öyle ki bazı durumlarda evinizin bir kısmını değiştirmek istediğinizde yapının temelinde birçok problemle karşılaşmanız mümkün olabiliyorken tiny house evlerde bu problem tamamen ortadan kalkmakta.

Tekerlekli tiny house evler sayesinde dilediğiniz başka bir bölgeye nakliye araçları ile evinizi taşıyabilir ve hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz. Tiny house evler sadece mali açıdan tasarruf etmek değildir ayrıca zamandan da tasarruf etmenizi sağlayan bu yapılar sayesinde hem zamandan hem de mali açıdan tasarruf edebilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan Antalya Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi