Çekmeköy Tiny House

Çekmeköy Tiny House

Hiçbir tadilat masrafı olmadan onlarca yıl mutlu yaşayacağınız bir tiny house eve sahip olmayı istemez misiniz? Size sunduğumuz tiny house ev modelleri ve fiyatları tam olarak bu isteğinizi karşılamak için projelendirildi. Planları modern yapılara uyumlu, ölçüleri ise ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde tasarlandı. Çekmeköy tiny house tercihiniz için sizler için hazırladığımız onlarca tiny house modelinden birini seçebilirsiniz. Evlerimizi tasarlarken her türlü ihtiyacı düşünerek, üstün hizmet ve üstün kalite garantisi prensibi ile çalıştık. Modellerimizin arasında her isteğe, her zevke ve her ihtiyaca uygun ev bulunmaktadır. Aynı zamanda evlerimiz esnek tasarım avantajı da sağlamaktadır. Gerek iç panellerinde gerekse dış panellerinde istediğiniz renk ve farklı dekoratif kaplama imkanlarından yararlanabilir, istediğiniz şekilde evinize uygulamalar yaptırabilirsiniz. Başta dört mevsim kullanım imkanı sunan, onlarca avantaja sahip olan tiny house Çekmeköy ilçesi gibi birçok tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere sahip olan bir bölge için çok uygun bir tercih olacaktır.

Tiny house sistemleri demonte yapılardır, yani her bir parçası ayrı olarak üretilir. Bu üretim şekli nakliye açısından çok büyük kolaylıklar sağlar. Her parçası ayrı olarak üretilen ve paketlenen eviniz, istediğiniz her bölgeye çok kısa süreler içerisinde teslim edilir ve ekiplerimiz tarafından kurulumları sağlanır. Sipariş, üretim, teslimat ve kurulum süreçleri sadece haftalar içerisinde tamamlanırlar. Tarafımızca size ulaştırılan beton planına uygun zemin betonu haricinde evlerde beton kullanılmaz. Çevre dostu yapılardır. Bu açıdan sadece kısa süreler içerisinde ekonomik fiyatlara ev sahibi olmazsınız, aynı zamanda daha sağlıklı yaşam alanlarına da sahip olmuş olursunuz.

Bulunduğu bölgenin şartlarına uygun olarak her aşamasında titizlikle üretimini gerçekleştirdiğimiz evlerimiz, dört mevsim kullanılabilir. Elektrik tesisatı sıva üstüdür, fakat istenirse sıva altı da yapılabilir. Sıhhi tesisat sıva altıdır. Pencerelerde, kapılarda, dış cephe ve iç boyalarda, sigortalarda, armatürlerde, priz ve anahtarlarda, vitrifiyede, lavabo ve duş armatürlerinde ve borularımızda TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır. Çekmeköy ilçemizin her bir bölgesi için en uygun tiny house evleri burada bulunmaktadır. Tiny house ev modelleri ile hem bütçenizden tasarruf sağlarsınız hem de zamandan tasarruf edersiniz. Evlerimizin depreme dayanıklı olmaları sayesinde, deprem riski yüksek olan ilimiz Çekmeköy tiny house için de çok güvenli bir tercih olacaktır. Onlarca modelimize web sitemizden göz atabilir, evler hakkında detaylı bilgi, fiyatlandırma, sipariş ve üretim süreçleri hakkında sorularınız için istediğiniz zaman ilgili telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Urla Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi