Çanakkale Tiny House

Çanakkale Tiny House

Tiny house modelleri her yükseklikte kurulabilen, her türlü iklim koşuluna uyumlu, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Ortalama elli yıl olarak biçilen ömrü gerekli bakımların gerekli zamanlarda düzenli olarak yapılmasıyla yüz yıla kadar çıkmaktadır. Fabrikamızda dayanıklı malzemelerle üretilen tiny house yapılarımız demonte şekilde evinizi yaptırmak istediğiniz alana taşınır. Tamamen sizin tercihlerinize göre yapılan çağdaş ve şık tasarımlı eviniz hızlı ve güvenli kurulumu sayesinde kısa sürede hazır hale getirilir. Demonte yapısı, zamanla istenilen değişikliklerin yapılabilmesine olanak vermektedir. Dahası demonte oluşu sayesinde gerektiği zaman evinizi taşıyabilme olanağı sunarak betonarme yapılardan ayrılır. Hafif ve esnek yapısı sayesinde de her türlü doğal afete karşı dayanıklıdır. Çanakkale’de şehre yakın bir yerde oturmak isteyenler fakat kendine ait müstakil bir ev hayali kuranlar genelde tiny house evler tercih etmektedir. Modern görüntüsü ile şehir hayatinin bütünleyicisi olan tiny house evler, kullanışlı tasarımları ile kullanıcılarını rahat ettirmektedir. Tiny house ev fiyatları Çanakkale alıcılara 40 bin lira gibi cüzi rakamlarla bile tiny house evler sunmaktadır.

Çanakkale’nin yumuşak ikliminde gayet korunaklı bir yapısı bulunan tiny house evler yalıtımı ile kullanıcılarını yaz sıcaklarında bile rahat ettirmektedir. Rahat ve konforu sevenler ve apartmanlardan çok kişi ile iletişimde bulunmak zorunda kalmayanlar için tiny house evler en iyi tercihtir. Uygun fiyatları, dayanıklı yapıları, kullanışlı ve konforlu kullanımı, estetik görüntüsü ile tiny house evler, son zamanlarda Çanakkale ve çevresinde oldukça fazla şekilde talep görmektedir. Tiny house ev fiyatları Çanakkale bu evlere sadece Çanakkalelileri değil ülkemizin pek çok şehrinden kullanıcıları en uygun fiyatlar ile ulaştırmaktadır. Çanakkale, doğal çevrenin giderek bozulup yok olduğu günümüzde; ülke nüfusunun % 25′ inin, ülke sanayisinin yarısından fazlasının bulunduğu Marmara Bölgesinde kentleşme ve sanayileşme baskısına direnebilen bir şehirdir. Kentleşme ve sanayileşmenin ilerlemesiyle konut ihtiyacı artmıştır. Tiny house evler Çanakkale sakinleri için hem iş yeri hem de konut edinmek amacıyla en ideal tercih olacaktır.

Çağdaş tasarımlarla kullanıcının zevkine göre dizayn edilen Çanakkale tiny house evler, ihtiyaca yönelik boyutlarda ve arzu edilen tarzda bir eve sahip olma olanağı sunarken bunun en ekonomik şekilde gerçekleşmesi avantajına da sahiptir. Üstelik demonte oluşu sayesinde evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıma lüksünü de sağlamasıyla günümüzde tercih edilirliği hızla artan bir konut tipidir. Günümüzde Çanakkale tiny house evler, nerede olursa olsun huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı isteyenlerin ilk tercihidir. Hem kişinin kendine ait arazisinde, tamamen kendi ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanmış müstakil bir eve sahip olma, hem de bu lükse betonarme yapılardan çok daha ekonomik şekilde ulaşma şansı sunar. Üstelik demonte oluşu sayesinde evinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıma lüksünü de sağlamasıyla günümüzde tercih edilirliği hızla artan bir konut tipidir.

Bir önceki yazımız olan Ağva Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

Resim Galerisi