Çanakkale Tiny House

Çanakkale Tiny House

Çanakkale tiny house ev modelleri taşınabilir ve sabitlenebilir özellikleriyle kullanıcılarına huzurlu bir yaşamın kapılarını aralar. Apayrı bir doğaya sahip Çanakkale’de veya ülkemizde arzu ettiğiniz her yerde taşınabilir evler ile hayal ettiğiniz bir evde yaşama şansı bulabilirsiniz.

Çanakkale Tiny House Özellikleri
Tiny house benzersiz doğasıyla dikkat çeken ilimizde sorunsuz bir yaşam için tercih edilen minimal bir ev tasarımıdır. Şık bir dekorasyonla şirin bir yaşam alanına dönüştürülen evler seyyar olabildiği gibi istenilen arazide kolayca konumlanabilir.

Çanakkale Tiny House Modelleri
Tiny house evler doğa dostu ahşap malzemelerle üretilmektedir. Kullanıcı tercihine göre klasik veya minimal bir dekorasyon özelliklerine sahip olabilir. Karavan tiny house veya römork tiny house modelleri en fazla tercih edilenler arasındadır. Evin sakinleri aracını dilediği araziye taşıyabilir, doğayla baş başa bir konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Çanakkale Tiny House Fiyatları Nedir?
Ortalama tiny house fiyatları istenilen teknik donanım ve dekorasyon özelliklerine göre farklılık gösterir. Minimal taşınabilir evler 140 – 190 bin TL’den başlayarak çok daha lüks seçeneklere göre fiyatlandırılabilir. Çanakkale tiny house modelleri veya kullanım özellikleri hakkında bilgi almak teknik ekibimizden ve mimarlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tiny House Evlerin Avantajları
Tiny House Evler Nasıl Isınır?
Our Score
Fiyat Bilgisi Alın