Tiny House İçin İmar İzni, Ruhsat Gerekir Mi?

Tiny House İçin İmar İzni, Ruhsat Gerekir Mi?

Tiny house için imar izni, ruhsat gerekir mi bu soru değerli müşterilerimizin en çok merak etmekte olduğu konuların başında gelmektedir. Uzun yıllardan bu yana tiny house ev üretimi yapmakta olan firmamız, seçkin modelleri hayata geçirirken aynı zamanda yıllar boyu sorunsuz kullanımlarınız için gereken her bir detayı düşünmüş bulunmaktadır.

Tiny house için imar izni, ruhsat gerekir mi diye merak edenler için cevabımız evet olmaktadır. İstenilen şekilde ve yasal olarak kullanılabilmesi için firmamız tarafından satış işlemleri sırasında ruhsat gibi gerekli belgelerin her biri yerine getirilmektedir.

Sizler tiny house modelini kullanırken hiçbir yasal sorunla karşılaşmamanız adına gerekli mevzuatlar bir bir firmamız tarafından takip edilmektedir. Bu sayede sizlerde tekerlekli evlerinizi istediğiniz noktaya taşıyarak sevdikleriniz ile unutulmaz anlara imza atabilirsiniz.

Tiny house için imar izni, ruhsat gibi tüm yasal işlemleri sizler için takip etmekte ve tiny house satış işlemleri sırasında bu istenen yasal belgeleri siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

4 mevsim yaşam alanı sunan ve birbirinden farklı 8 tiny house https://www.peratinyhouse.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silivri Tiny House başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. Can Tas dedi ki:

    Merhaba..min.kaç tl den başlıyor.m2 fiyatı nedir.milas/muğladaki 100 m2.zeytinlik içine düşünüyırum.

  2. Oğuz Köse dedi ki:

    Merhaba, İstanbul da boğaz ön görünüme sahip bi arsamız var, normalde buraya birşey yapılamıyor, tiny house koymakta bir mani varmıdır acaba daha önce böyle biyere biseyler yaptırmak isteyen oldumu?

  3. Yücel ÇAKIR dedi ki:

    Sabit duracak (mobil olmayan)tiny hause a ruhsat alınırmı?proje dizmeye temele gerek varmıdır?

Whatsapp Destek
Canlı Destek
Merhaba 👋
Tatil ve konaklama hizmetimiz yoktur. Size nasıl yardımcı olabiliriz?