Tiny House

  Adana Tiny House

  Adana Tiny House

  Adana tiny house modelleriyle doğanın kalbinde huzurlu bir yaşam sürdürme şansını yakalayabilirsiniz. Adana’nın ve ülkemizin en güzel yerlerini taşınabilir ev modelleri ile keşfedebilir, dilediğiniz coğrafyayı yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.

  Adana Tiny House Nedir
  Adana tiny house kalabalık şehirlerin beraberinde getirdiği sorunlardan uzaklaşarak sade ve konforlu bir yaşamın hayalini kuranlar için en ideal çözümdür. Tiny house taşınır evler son yıllarda adından sıkça söz ettiren yeni bir yaşam konseptidir. Mobil ev kavramı çok daha ekonomik şartlarda yaşamak isteyenlere uygundur. Fazla araç gereçlerden, yüksek masraflardan ve beton evlerden kurtulmak için doğa dostu tiny house ev çeşitleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz aklınızdaki evi mimarlarımızla paylaşarak arzu ettiğiniz tüm özellikleri yuvanıza ekleyebilirsiniz.

 • Adana Tiny House Özellikleri
  Ortalama 20 – 50 metrekareler arasında değişen boyutlarıyla, güneş panelleri ve klima gibi özellikleriyle tiny house evlerde aradığınız tüm özellikler bir aradadır. Yeterli kapasitedeki araçlarla taşınabilir ya da karavanlı tiny house Adana tasarımlarımızla gezgin mini ev olarak kullanılabilirler. Adana tiny house modelleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Aynurdedi ki:

   Güzel

  Whatsapp
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?